Radio JARD

Reklama

Dlaczego reklama w Radiu JARD?

Jesteśmy najpopularniejszą lokalną rozgłośnią radiową w regionie

Potwierdzają to badania słuchalności typu Radio Track, realizowane przez Kantar Millward Brown, na zlecenie Komitetu Badań Radiowych.

W naszym zasięgu znajduje się ok. 700.000 potencjalnych odbiorców

Stanowimy podstawowe źródło informacji z regionu.

Prezentujemy zróżnicowaną muzykę

Emitujemy przede wszystkim największe polskie i zagraniczne przeboje lat 80-tych, 90-tych oraz millenium, a także disco polo i hity „na wschodnią nutę”. Na antenie dominują takie gatunki jak: pop, disco, dance, euro dance, italo disco i soft rock.

Wszechstronność

 Jesteśmy stacją, która, w przeciwieństwie do innych rozgłośni, gromadzi przy radioodbiornikach słuchaczy w bardzo szerokiej grupie wiekowej – nasz target obejmuje osoby w wieku od 25-tego do 65-go roku życia. Jako medium towarzyszące, docieramy do osób, które słuchają nas w pracy, w samochodzie, w domu i w wielu innych miejscach. Nasi słuchacze są zżyci z Radiem JARD. Najlepszym dowodem na to jest ich czynny udział szczególnie we flagowej audycji interaktywnej Radia JARD, którą są „Pozdrowienia Ultrakrótkie”.

Możemy się poszczycić wysokim średnim czasem słuchania

Większość osób stanowiących audytorium Radia JARD słucha go każdego dnia – średnio, bez wyłączania radioodbiornika, aż przez 4 godziny. Program ramowy stacji jest skonstruowany w taki sposób, że nawet kierowcy nie zmieniają stacji na inną w chwili rozpoczęcia emisji reklam. Są one bowiem umiejętnie wkomponowane w zawartość poszczególnych pasm antenowych.  

Znamy się na tym – reklamują się u nas zarówno wielkie ogólnopolskie firmy, jak również lokalni przedsiębiorcy

Spoty reklamowe są kreowane i nagrywane przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Współpracujemy z najlepszymi – w przekazach handlowych możecie usłyszeć znane i lubiane głosy z banku RPM Studio, mogącego się poszczycić przeszło dwudziestoletnim stażem w branży kompleksowej produkcji materiałów dźwiękowych. Nasi eksperci podpowiedzą Ci, w jakich godzinach Twoja reklama powinna pojawić się na antenie. Wskażemy Ci wszystkie prime time. Wspólnie stworzymy mediaplan, dzięki czemu o Twojej działalności usłyszy możliwie największy odsetek naszych odbiorców.

Jesteśmy konkurencyjni cenowo

Oferujemy zdecydowanie najniższe ceny emisji kampanii reklamowych, z uwzględnieniem wszystkich parametrów słuchalności naszej stacji. Stali klienci oraz ci, którzy dopiero rozpoczynają z nami długofalową współpracę mogą liczyć na atrakcyjne rabaty oraz niestandardowe działania wspomagające radiową kampanię reklamową. 

Inne oferty reklamowe

Poza emisją klasycznych spotów reklamowych, proponujemy sponsoring wybranych audycji i pasm antenowych, możliwość ufundowania nagród wręczanych Słuchaczom w organizowanych przez nas konkursach, reklamę wizualną na radiowym profilu na Facebooku: www.facebook.pl/RadioJARD oraz na oficjalnej radiowej witrynie internetowej: www.radio.jard.pl.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!

Biuro Reklamy Radia JARD (czynne od poniedziałku do piątku w godz.: 08:30-16:30)
Hotel Turkus, Al. Jana Pawła II 54 w Białymstoku
tel. 85 66 28 100, wewn. 797
e-mail: reklama@jard.pl

Doradcy ds. reklamy w Radiu JARD 89,2 FM / 90,1 FM / 95,5 FM:
Martyna Jakiel – tel. 509 633 982, e-mail: reklama@jard.pl 
Magdalena Lasota – tel. 692 224 295, e-mail: reklama@jard.pl 

Program radiofoniczny pn. "Radio JARD" jest rozpowszechniany na podstawie Koncesji na kolejny okres nr 391/K/2020-R z dn. 8 czerwca 2020r. (ważnej do 11 maja 2031r.) przez spółkę "JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna, z siedzibą w (15-703) Białymstoku, przy Alei Jana Pawła II 54 (NIP: 5423164289, KRS: 0000355044, REGON: 200355145).

Wspólnikami spółki "JARD" Dziemian i Wspólnicy Spółka jawna są wyłącznie następujące osoby fizyczne: Danuta Dziemian, Monika Gosk, Urszula Dziemian-Snarska, Kamil Krzysztof Gosk i Andrzej Snarski.

Organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (Skwer Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa, www.krrit.gov.pl, tel. 22 597 30 00).

Nadawca programu radiofonicznego pn. "Radio JARD" podlega jurysdykcji Rzeczypospolitej Polskiej.

Adres

Hotel TURKUS**
Aleja Jana Pawła II 54
15-703 Białystok

Antena

radio@jard.pl
(+48) 85 652 44 33
/telefon czynny podczas 
audycji z udziałem Słuchaczy/

Reklama

reklama@jard.pl
(+48) 85 66 28 100 
wewn. 797 

 

Marketing

szymanska@jard.pl
(+48) 85 66 28 100 
wewn. 705 

 

Przejdź do strony jard.pl