Rozmawialiśmy o loterii pitowej, która odbywa się już po raz 6-ty, o zagospodarowaniu zalewu w Wasilkowie i planowanym otwarciu Centrum Seniora przy ul. Białostockiej.
Rozmawialiśmy o loterii pitowej, która odbywa się już po raz 6-ty, o zagospodarowaniu zalewu w Wasilkowie i planowanym otwarciu Centrum Seniora przy ul. Białostockiej.